Arnavutköy İşyeri Alarm

İşyerinde Güvenlik ve Güvenliği Sağlama Yolları

İstanbul’da tüm müşterilerimizin güvenliği ve güvenliğine adamış durumdayız.

İşletme sahipleri olarak bizler, işyerinizi güvende tutmak için hangi sistemlerin ve önlemlerin gerekli olduğunu tam olarak biliyoruz. Erişim sistemleri işyerinizin güvenliğini sağlayacak alarm sistemlerine kadar birçok servis sunuyoruz

Ailelerimizi güvende tutmanın bir öncelik olduğunu biliyoruz. Ayrıca, ev otomasyonundan,bir dizi ev güvenlik sistemi sunuyoruz. Bu yöntemler, yıllardır iş hayatında denenmiş ve test edilmiştir!

işyerinizi  güvende tutun. Koruyucu Güvenlik olan alarm sistemini seçin.

Alarm Sistemleri

İşletme sahipleri olarak kendimiz, hırsızlık ve hırsızlığa karşı firmanızı koruyacak bir alarm sisteminin bulunmasının önemini anlıyoruz. Mülkünüzü bir alarm sistemi ile güvence altına aldığınızda, ticari alan olan işyerinizi ve hırsızlık riskini azaltır.

Ayrıca bir alarm sisteminin arkasındaki iş kadar iyi olduğunu da anlıyoruz. Bu nedenle, yerel bir işletmenin kişisel dokunuşuyla daha büyük bir şirketin desteğini ve hizmetini sunmakla gurur duyuyoruz.

yerinizi korumak için son teknoloji hırsız saldırı tespit sistemleri sunar. Kullanılan alarm sistemi bileşenleri fotoelektrik sensörler, hareket algılama, kapı ve pencere sensörleri, cam kırılma sensörleri ve daha fazlasını içerir. Bu sensörler, algılama ve caydırma için özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilir. İşletmenizi korumak bizim için en öncelikli konudur.

 

İşletmenizi korumanın bir yolu, kamera Doğrulanmış Alarm Sistemi’dir. Düz ve basit, video doğrulanmış bir alarm daha iyi.
Alarm System’in değeri yanıttadır. Günümüz teknolojisi, video alarmlarını mümkün değil, aynı zamanda ekonomik hale getiriyor. keşfetme zamanı şimdi.

Videofied nedir?

Videofied, yalnızca sahibi tarafından erişilen videoları kaydeden bir CCTV gözetim sistemi değildir. Bunun yerine, Videofied anında gözden geçirilmesi için alarm bildirimiyle merkezi bir istasyona kısa bir video klip gönderen komple bir video alarm sistemidir. Videofied, merkezi istasyon ile videoyu bağlar – kendine gözetim doesnt. İzlenen bir video alarmı, daha hızlı bekçi veya polis gönderimi sağlar. Videofied, uzaktaki siteleri, açık alanları ve varlıkları zorlu ortamlarda korumak için kanıtlanmıştır. Videofied, güvenlik ihtiyacı olan herhangi bir yerde kullanılabilir: mevcut güvenlik veya bağımsız yükseltme. Bize bir telefon açsanız, nasıl yapılacağını açıklayabiliriz.