Başakşehir İşyeri Alarm

İstanbul’ un en merkezi lokasyonlarından birisi olan Başakşehirilçesinde,  işyeri sahiplerinin güvenlik yönünden yaşadıkları endişeleri ortadan kaldıracak çözümler sunuyoruz. İşyerinde bulunulmayan anlarda da, sanki işyerindeymiş gibi güvenliğinden endişe duyulmamasına yardımcı olacak modern alarm sistemleri kullanıyoruz. Başakşehirişyeri alarm sistemleri aracılığı ile son derece dinamik ve fonksiyonel bir güvenlik sağlanabiliyor. Alarm ve kamera sistemlerinden oluşan komple güvenlik sistemleriyle oldukça dinamik ve caydırıcı etkili bir sistem kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Gelişmiş teknolojisi ile her türlü duruma göre farklı alarm devreye alan, alarm sistemleri sayesinde hatalı ve yanlış alarm çalma durumunun söz konusu olmamasını sağlıyoruz. Özellikle de gün içerisinde hatalı olarak çalmasından mütevellit günümüzde çok fazla zaman kaybına ve gereksiz uğraşıya yol açan alarm sistemleri aynı zamanda da gerçek bir durumda yanıltıcı bir etki oluşturabiliyor. Buna karşın Başakşehirişyeri alarm sistemleri kapsamında işyerinde meydana gelen her türlü durum için farklı alarm reaksiyonu gösterecek bir yapı bulunuyor. Özellikle durum ayırt edebilme özelliği ile işyerinde yaşanan duruma göre farklı alarm kademesini devreye alarak, gerekli olan bildirimleri sağlamaktadır. Bu çerçevede de kapı/cam tıklatması gibi bir durumda komple tüm alarm sistemlerini devreye alarak, hem yetkili birimleri hem de kullanıcıyı mağdur etmemesi mümkün oluyor. Çünkü bu kademede hassas sensörleri ile algılasa da farklı kademede alarm devreye alır ve gerekli bildirimi sadece kullanıcıya yapar.

Başakşehirişyeri alarm sistemleri özellikle kapı/cam zorlama vb. daha yüksek etkili niteliklerdeki durumlarda ise hassas sensörleri ile caydırıcı etki oluşturabilmesi amacı ile direkt olarak sesli alarm uygulamasına başlar. Aynı anda da hem işyeri sahibine hem de yetkili birimlere ilgili yönlendirmeler etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde her türlü durumda dinamik bir güvenlik yapısı ile işyerinin her türlü tehlikeye karşı en iyi şekilde koruma altında olmasının sağlanması mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde işyeri alarm sistemleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Gelişmiş teknolojisi e hassas sensör yapısı sayesinde her türlü durumu algılayabilme ve nitelik bazında ayırt edebilme özelliği barındırıyor.