İstoç İşyeri Alarm

İstanbul dünyanın en kalabalık nüfusa sahip metropollerinden biri. Aynı zamanda dünyanın en eski şehirlerinden biri olma özelliğine de sahip olan şehir, günümüzde sınırları gelişmiş ve bir ucundan diğer ucuna kadar çok sayıda merkeze sahip olmuş bir yaşam tarzının gelişmesine sahne oluyor. İstoç çok çeşitli üretici ve markaların toptan ve perakende ürün satışı yaptığı, birçok üreticinin merkez olara kullandığı çok gelişmiş bir iş yeri merkezi alt yapısı. Şehrin büyüklüğü ve nüfus potansiyeli, iş yerlerine yönelik güvenlik sorunlarının da ortaya çıkmasını kaçınılmaz kılıyor. Bu kapsamda merkezileşmiş bir işyeri konumlandırması olan İstoç gibi alanların da, büyük güvenlik riskleri taşımasına neden oluyor. İstoç İş Yeri Alarm Sistemleri alanında bu sebeplerle, çok yoğun bir talep oluşuyor.

 

İşyerlerinin Özelliklerine Göre Alarm Sistemleri Kurulumu

İstoç İş Yeri Alarm Sistemleri konusunda farklı iş yerlerinin, farklı özellikleri nedeniyle, hassas ve bir o kadarda özelleştirilmiş hizmet sunulması gereken bir özelliğe sahip. İş yerlerinin farklı faaliyet alanları, bu alanlara göre özelleştirilmiş çok farklı türlerde alarm sistemlerinin kurulmasını zorunlu kılar. İş yerlerinin özellikleri, konumları, faaliyet alanları gibi etkenler, kurulacak en verimli alarm sisteminin oluşturacağı güvenlik şemsiyesi ve caydırıcılık faktörlerinin belirlenmesini sağlar.

Her proje için özel olarak yapılan ön keşif çalışmalarımız, işyerinin ihtiyacı olan güvenlikle ilgili net fikirler oluşturmamıza olanak tanır. Bu sayede hazırlanan çeşitli projeler, farklı güvenlik seviyeleri oluşturur. Tüketiciye sunulan projeler arasında yapılan seçim ve alınan onay sonrasında, keşif sırasında yapılan iş planı çerçevesinde, kurulumlarımız son derece süratli bir şekilde gerçekleştirilir. En üst seviyede güvenlik ve koruma sağlayan profesyonel alarm sistemlerinin yanında, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak özelleştirilmiş, farklı seviyelerde alarm sistemleri kurulumlarını, yüksek bir başarıyla gerçekleştiriyoruz. İstoç İş Yeri Alarm Sistemleri iş merkezinin tüm özellikleri göz önüne alınarak özelleştiriliyor. Her güvenlik seviyesinde ki tüm alarm sistemlerimiz, standart olarak, güvenlik merkezi ile iletişime geçebilecek alt yapıya sahiptir. İhtiyaca ve talebe göre aktifleştirilebilen güvenlik merkezi fonksiyonu standart olarak tüm alarm sistemlerimizde mevcut bir özelliktir.