Kağıthane İşyeri Alarm

İstanbul’ un en önemli ticaret merkezlerinden birisi olması dışında son derece yoğun nüfusuyla dikkat çeken Kağıthane ilçesinde, işyerlerinde güvenlik arayışında olanlar için Kağıthane işyeri alarm sistemleri hizmetleri sunuyoruz. Bir alarm sisteminin tüm teknik parçalarından, dijital çözümlerine ve hatta profesyonel destek uygulamalarına kadar her aşamada Kağıthane ilçesi genelinde işyeri sahiplerine kurumsal alarm sistemi çözümleri sunuyoruz. Gelişmiş dijital teknolojinin başarıyla entegre edilmiş olduğu işyeri alarm sistemleriyle, işyerleri açısından risk teşkil edebilecek her türlü duruma karşı etkin bir koruma sağlıyoruz. Bu şekilde işyeri sahiplerinin günün her saatinde işyerinde bulunmadıklarında, işyerine hırsız girmesi veya gaz kaçağı, su taşkını gibi bir durumun meydana gelip, gelmediği endişesi içerisinde olmak zorunda kalmıyor. Çünkü tüm bu risklere karşı işyeri alarm sistemlerimiz teknik yönden hazırdır.

Herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi anında Kağıthane işyeri alarm sistemleri tarafından tespit edilir. İşyerinde yer alan hassas alarm sisteminin sensörleri tarafından algılanan durum, ana cihaz üzerinde yer alan ileri nesil teknoloji sayesinde ayırt edilir. Yani hafif bir kapı çalmadan, kapının şiddetli şekilde zorlanması veya açılması gibi durumlara kadar son derece ayrıntılı bir tespit gerçekleştirir. Bu tespitin gerçekleştirilmesinden sonra, durumun ciddiyetine göre belirlenmiş olan alarm kademelerinden uygun olanını anında devreye alır. Bu şekilde hem işyeri sahibinin akıllı telefonuna bildirimle haber verilir hem de alarm takip merkezine bildirimi düştüğünden, alarm seviyesine ve niteliğine göre uygun olan yerlere bildirimleri sağlanır. Bu sayede en kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili birimler tarafından da müdahalelerin gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor.

Alarm Takip Merkezi Hizmeti

Kağıthane işyeri alarm sistemleri hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz alarm takip merkezi sayesinde 7/24 deneyimli ve uzman personeller tarafından işyerinde devreye girebilecek alarm durumu takip edilir. Herhangi bir sebeple devreye girmesi durumunda ilk andaki gerekli işlemler anında personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Bu şekilde olayın sona ermesinden veya daha ileri seviye ulaşmasından sonra yapılacak bildirimlerin oluşturabileceği mağduriyetlerinden işyeri sahibinin korunabilmesini sağlar. İşyeri alarm sistemleri çözümlerimizle ilgili bilgileri iletişim numaralarımızdan kolayca alabilirsiniz.