KaraKöy İşyeri Alarm

Karaköy İstanbul’ da iş alanlarının en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Birçok ürünün toptancılarının bulunduğu, kökleri yüzyıllar öncesine dayanan ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy, bu özelliğiyle yüksek miktarda sermayenin bulunduğu işyerleriyle doludur. İş yeri hırsızlıkları, özellikle İstanbul gibi yoğun nüfuslu bölgelerde giderek artan bir istatistiğe sahiptir. Bu sebeple işyerlerinin alarm sistemleriyle korunması, önemli bir öncelik olarak öne çıkar. Karaköy İş Yeri Alarm Sistemleri, işyerinin hangi işle meşgul olduğu, işyerinde bulunan malzemelerin maddi değerlerine göre farklılıklar gösteren bir şekilde kurulmalıdır. Örneğin bir kuyumcu veya toptan ürün satan ve yüklü miktarda stok bulunan bir esnaf ile perakende satış gerçekleştiren bir dükkanın, gereken güvenliği sağlayabilmesi için, kurulması gereken alarm sistemleri birbirilerinden farklılıklar gösterir.

 

İşyerlerine Göre Alarm Sistemleri

Karaköy İş Yeri Alarm Sistemleri kurulumları öncesinde, işyerinin faaliyet alanının yanında, bulunduğu konumla ilgili yapılacak ön keşif çok önemlidir. Bu sayede profesyonel bir gözlem yapılması sağlanarak, iş yerlerinin ihtiyacı olan alarm sistemlerinin planlanması sağlanır. Kullanıcıya sunulan alarm sistemleri planı, kullanıcının talepleri doğrultusunda ekleme ve çıkarmalar yapılarak son haline gelir. Bu aşamadan sonra kurulum hizmeti sunulur.

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimlerini, teknoloji ve teknik gelişmelerle birleştirilerek sunulan Karaköy İş Yeri Alarm Sistemleri kurulumları, güvenliğinizi en üst düzeyde sağlamaya yöneliktir. Güvenlik ve caydırıcılık gibi önemli iki ayrı avantaj sağlayan alarm sistemleri, hareket, darbe, cam, ses, yangın, su basma, duman püskürtme dedektörleri, kamera sistemleri, siren ve  harici siren gibi farklı elektronik ünitelerin bir araya gelmesiyle oluşturulur. Bu ünitelerin hangi gereksinimlere paralel bir şekilde bir araya gelmesi gerektiği ise iş yerinin faaliyet alanı ve bulunduğu konum, depo veya iş yeri oluşu gibi çeşitli özelliklere bağlı olarak değişir. Yüksek miktarda stok bulunan veya maddi değeri yüksek ürünlerin bulunduğu tüm işyerleri için, ek özelliklere sahip güvenlik önlemleri sunulur. Tüm alarm sistemleri güvenlik merkezi ile 24 saat boyunca bağlantılı çalışma, kablolu ve kablosuz olma gibi özelliklere sahip çeşitli avantajlara sahiptir.