Perpa İşyeri Alarm

Günümüzde işyerleri için hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve daha pek çok farklı risk mevcuttur. Bu durum tüm işyeri sahiplerinin işyerinde bulunmadıkları anlarda sürekli akıllarının işyerinde olmasına neden oluyor. Özellikle bu tip işyeri güvenlik risk ve tehditleri dolayısı ile oldukça ciddi mağduriyetlerin yaşanmış olması da bu durumun son derece olağan olmasına neden oluyor. Ancak Perpa işyeri alarm sistemleri ile birlikte ticaretin merkezi Perpa’da işyeri sahiplerinin bu sorunlardan tamamen kurtulabilmesi mümkün oluyor. Çünkü gelişmiş ve hassas işyeri alarm sistemleri ile işyerine yönelik gelen her türlü dış tehditler ile işyerindeki tehditlerin oluşturdukları her durumdan anında haberdar olunabiliyor. Bu şekilde anından haberdar olabilmekte günümüzde işyerlerindeki problemlere en hızlı şekilde müdahale imkanı veriyor ki mağduriyetin çok ciddi seviyelere ulaşmasının önlenmesi açısından bu durum çok önemlidir.

İşletmeye Özel Çözümler

Her işyeri aynı teknik ve mimari özelliklere sahip olmadığı gibi aynı zamanda da güvenlik riskleri açısından da farklı etkenlere sahip olabilir. Bu yüzden standart olarak alarm sistemlerinin uygulanabilmesi pek çok noktada yetersiz kalacaktır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor olmamızın getirmiş olduğu tecrübe ve aynı zamanda da teknolojiyi yakından takip ederek, entegrasyon gerçekleştiriyor olmamız sayesinde Perpa işyeri alarm sistemleri ihtiyaçları için her işyerine özel çözümler sağlayabiliyoruz. Bu şekilde işyerinin şartlarına göre en uygun güvenlik kriterlerini oluşturarak, en yüksek standartlarda güvenlik yapısını oluşturabiliyoruz.


Akıllı Telefonlara Bildirim Desteği

İşyerine yönelik olarak uyguladığımız Perpa işyeri alarm sistemleri çözümlerimiz kapsamında, alarmın devreye girmesi durumunda dinamik bir şekilde bilgilendirme sağlıyoruz. Özellikle de akıllı telefonlara gönderilen bildirimler bu noktada önemli bir rol üstleniyor. Çünkü otomatik olarak hassas alarm sistemi tarafından tespit edilen duruma ilişkin olarak detaylı bilgilendirme, akıllı telefondaki uygulama üzerinden işyeri sahibine bildiriliyor. Bu şekilde işyeri sahibinin hem kendisinin hem de yetkili birimlerin en kısa zaman dilimleri içerisinde olaya müdahale etmesini sağlayabiliyor. Bununla birlikte tüketici talebi doğrultusunda alarm takip merkezimizle de destek sağlıyoruz. Özellikle de işyeri sahiplerinin adına 7/24 işyerinin alarm bildirimlerinin takibini yaparak, gerekli işlemlerine gerçekleştiriyoruz.