Şile İşyeri Alarm

İstanbul’ un en kuzeyindeki ilçelerden birisi olan ve geniş coğrafyasıyla önemli noktalardan birisi haline gelen Şile’ de, işyeri sahiplerinin, işyerlerine ilişkin duydukları endişeleri tamamıyla ortadan kaldıracak bir güvenlik hizmeti sağlıyoruz. 7/24 her an, her türlü riske karşı işyerinin güvenliğinin izleme altında olmasını sağlayan Şile işyeri alarm sistemleri sayesinde artık, işyerinde bulunulmayan anlarda, hırsızlık başta olmak üzere tüm risklere karşı işyerine endişe içerisinde kalınmasına gerek olmuyor. Tüm işyeri sahiplerinin, kendi işyerlerinin temel güvenlik risklerine göre şekillendirebildiğimiz işyeri alarm sistemlerimizle, işyerinin her noktasında kesintisiz olarak her an güvenlik takibi sağlıyoruz. Böylelikle en ufak bir risk veya tehdit durumunda işyeri sahibine ve ilgili birimlere bildirimleri gerçekleştiriyoruz ki olası mağduriyetlerin önlenebilmesi mümkün oluyor.

Farklı Riskler İçin Farklı Alarm

Günümüzün en gelişmiş alarm teknolojisini taşıyan Şile işyeri alarm sistemleri sayesinde, işyerinde meydana gelebilecek her türlü duruma ilişkin olarak farklı kademelerde alarmı devreye alıyor. Özellikle de genel bir etki oluşturan olağan durumlarda dahi alarmın devreye girerek, hem gereksiz meşguliyete hem de ciddi mağduriyetlere yol açmamasını sağlayacak yeni nesil bir “ayırt edebilme” teknolojisine sahiptir. Yani alarmın devreye girmesine neden olacak her türlü durumun niteliği ve taşıdığı risk konusunda bilgili ve hassas sensörleri ile durumun ne olduğunu tespit edebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği üzerine kullanıcı tarafından da “ayarlanabilir” nitelikli alarm kademeleri uygulanmıştır. Her risk durumunun önemine ve etki kapasitesine göre farklı alarm kademeleri devreye girer. Bu şekilde her durumda alarmın sesli olarak devreye girmesi ve yetkili birimlerin işyerine gelmesi gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanabiliyor.

Gelişmiş teknolojiye sahip olan Şile işyeri alarm sistemleri sayesinde tüm işletmeler, ofisler vb. nitelikli işyeri statüsündeki mekanlarda 7/24 güvenliği izleyebilme/takip edebilme imkanına sahip olunabiliyor. Özellikle de her türlü olumsuz koşulda dahi kesintisiz olarak çalışmasını sürdürebildiğinden her an olası risklere karşı işyerinin gözetim altında tutulması mümkün oluyor. Bu şekilde alınan diğer güvenlik önlemlerinin yetersiz kaldığı durumlarda ciddi mağduriyetlere yol açabilecek tablolar ile asla karşı karşıya kalınmaması sağlanıyor.