Silivri İşyeri Alarm

Dünya şehri İstanbul’ un Avrupa’ya açılan kapısı konumunda bulunan ve en batıdaki ilçesi olan Silivri’ de işyeri sahiplerinin işyeri güvenliğinden endişe duymadan hayatının her alanında rahat ve endişesiz bir yaşam sürdürebilmesine yardımcı olacak teknolojik çözümler sunuyor. Silivri işyeri alarm sistemleri sayesinde işyerinde her türlü dış faktörden gelebilecek tehditlere karşı ve aynı zamanda da iç faktörlere bağlı ortaya çıkabilecek risklere karşı her zaman gözetim sağlanabiliyor. Yani alarm sistemleriyle işyerleri için dış faktörlere karşı caydırıcı ve önleyici etki oluştururken, herhangi bir iç faktörün etkisine karşı da dinamik bir takip gerçekleştiriliyor. Bu şekilde risk ve tehditlere karşı işyeri sahiplerinin her zaman güncel durum hakkında bilgi sahibi olabilmesi sağlanabilmektedir.

 

Eski dönemlerde işyerinde meydana gelen hırsızlık veya gaz kaçağı, yangın ve su taşkını gibi olumsuz durumlar halinde işyeri sahibi ya çok zaman sonra bilgi alabiliyor ya da tüm olaylar sona erene kadar haberdar dahi olamıyordu. Bu durumda çok ciddi mağduriyetlerin söz konusu olmasına neden oluyordu. Ancak günümüz modern yüzyıl teknolojisinin sağlamış olduğu imkanlar ile geliştirilmiş olunan Silivri işyeri alarm sistemleri sayesinde tüm işyeri sahiplerinin işyerinin en etkili güvenlik takibi altında olmasını sağlayabiliyor ve en ufak olumsuz durumdan dahi anında haberdar olabiliyor.

İşyerinde meydana gelen güvenlik riskleri ve tehditlerine karşı işyeri sahibinin anında haberdar olabilmesi, gerekli müdahaleler için imkan sağlamaktadır. Bu şekilde mağduriyetlerin önemli oranda önlenebilmesi mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte Silivri ilçesi genelinde işyeri sahiplerine yönelik olarak sunmuş olduğumuz Silivri işyeri alarm sistemleri hizmetlerimizde, işyerindeki sorunlar için ilgili birimlere de yönlendirme desteği sunuyoruz. Yani 7/24 faaliyet gösteren alarm takip merkezimize gelen tüm alarm bildirimleri hem işyeri sahibine telefonla bildiriliyor hem de polis, itfaiye, ambulans vb. gibi yetkili ve ilgili birimlere de olay ile ilgili olarak bilgilendirme gerçekleştiriliyor. Bu şekilde vakit kaybı yaşanmadan, en hızlı şekilde olaya müdahalelerin gerçekleştirilmesi sağlanıyor ki bu şekilde çok daha güvenli bir işyeri kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Üstelik her türlü konuda profesyonel destekte alınabiliyor.